Compass Group neemt inkooporganisatie Xandrion over

Compass Group heeft per 13 juni 2016 Xandrion in Ede overgenomen. Het bedrijf gaat verder als zelfstandige unit binnen Compass Group. “Xandrion is een interessante partij voor Compass Group vanwege haar concept, marktsegment en expertise. Dit vormt een waardevolle aanvulling op ...”

Ede, 16 juni 2016 - Compass Group heeft per 13 juni 2016 Xandrion in Ede overgenomen. Het bedrijf gaat verder als zelfstandige unit binnen Compass Group.
 
Xandrion is opgericht in 1997 en fungeert als inkooporganisatie en kenniscentrum voor ruim achthonderd ondernemingen in de vrijetijdsbranche. Door het bundelen van inkoopvolume en gebruik te maken van gespecialiseerde kennis, kunnen Xandrion deelnemers zich focussen op dat wat zij het liefste doen: ondernemen. Ondernemers kiezen zelf van welke raamcontracten zij gebruik willen maken en kunnen voor kennisuitwisseling onder andere gebruik maken van geavanceerde intranettoepassingen. Realistische inkoopvoorwaarden en haar vooraanstaande positie in de vrijetijdssector maken Xandrion een gerespecteerde businesspartner voor leveranciers en dienstverleners op velerlei gebied. Bij het bedrijf in Ede werken vijftien personen.
 
“Xandrion is een interessante partij voor Compass Group vanwege haar concept, marktsegment en expertise. Dit vormt een waardevolle aanvulling op onze expertise in facilitaire dienstverlening”, aldus Jan Jacob van Donselaar, Algemeen Directeur van Compass Group Nederland. “Omgekeerd bieden onze marktpositie en aanwezigheid in uiteenlopende sectoren goede kansen om de groeiambities van Xandrion versneld te realiseren. De inkoopmarkt is aan snelle veranderingen onderhevig. Daar willen we optimaal op inspelen. Het is onze overtuiging dat de nieuwe combinatie vernieuwing kan realiseren die ten goede komt aan alle betrokkenen: klanten, medewerkers én leveranciers”.

“Soms is 1+1 samen 3” aldus Bart-Jan Witschge, oprichter en directeur van Xandrion: “Xandrion wordt met de overname één van de grootste spelers in F&B gerelateerde inkoopbemiddeling en zal zich nog verder gaan ontwikkelen als de inkoopspecialist voor o.a. professionele hotels, sportaccommodaties, evenementencomplexen en leisure bedrijven maar zich daarnaast in toenemende mate ook gaan richten op het bedrijfsleven, overheid, onderwijs en zorg”.
 
Bart-Jan Witschge draagt de directiefunctie over aan Eric Maurits, directeur Business Development van Compass Group, maar blijft de komende jaren aan als non-executive director. Medewerkers, leveranciers en andere betrokkenen zijn geïnformeerd. Financiële informatie over de overname wordt niet verstrekt.


LAATSTE NIEUWS

Kenniscentrum Xandrion

Hier vindt u onze laatste nieuwtjes, persberichten, persoonlijke blogs van onze medewerkers en meer.

Vacature: Administratief Medewerker
22 maart 2023

Vacature: Administratief Medewerker

Beschik jij over analytische vaardigheden, heb jij passie voor Finance en een goede dosis humor? Dan hebben wij een passende vacature voor jou!

LEES VERDER
Maatwerk personeelsoplossingen
7 maart 2023

Maatwerk personeelsoplossingen

Partycenter Silverstone werkt inmiddels al 3 jaar tevreden samen met Jigler.

LEES VERDER
Vacature: Data Entry Medewerker
1 maart 2023

Vacature: Data Entry Medewerker

Ben jij op zoek naar de kans om je verder te ontwikkelen binnen de wereld van data?

LEES VERDER
Wel of geen tegemoetkoming energie?
1 maart 2023

Wel of geen tegemoetkoming energie?

Komt u in aanmerking voor de TEK? Vanaf 21 maart 09.00 uur gaat de TEK open.

LEES VERDER
Boels contract aangescherpt & verlengd
28 februari 2023

Boels contract aangescherpt & verlengd

Boels keeps you going. Dit jaar profiteren Xandrion deelnemers van nóg scherpere condities op al het verhuurmateriaal bij Boels.

LEES VERDER
Dé verzekering voor golf accommodaties
8 februari 2023

Dé verzekering voor golf accommodaties

Klap heeft exclusief voor Xandrion de Golf Accommodatie Pakketpolis ontwikkeld.

LEES VERDER
Maak kennis met Pasqunel
8 februari 2023

Maak kennis met Pasqunel

Ons inkoopadvies team heeft er weer een enthousiaste collega bij: Pasqunel van Schaik.

LEES VERDER
Aanscherping SUP-regelgeving
31 januari 2023

Aanscherping SUP-regelgeving

De regels voor het eenmalig gebruik van kunststofproducten zijn verder aangescherpt.

LEES VERDER
Besparen op verborgen energiekosten
24 januari 2023

Besparen op verborgen energiekosten

Heeft u inzicht in uw verborgen energiekosten? Fit Our Future licht een aantal voorbeelden toe.

LEES VERDER
Besparen op plantaardig vlees
18 januari 2023

Besparen op plantaardig vlees

Met ingang van 1 januari jl. ook besparen op de plantaardige producten van Vivera.

LEES VERDER
Top deal op personeelsbeheer
4 januari 2023

Top deal op personeelsbeheer

Onlangs hebben wij onze samenwerking met Jigler met 3 jaar verlengd én nog verder aangescherpt.

LEES VERDER
De MKB verzuim- & ontzorgverzekering
23 november 2022

De MKB verzuim- & ontzorgverzekering

Ziekteverzuim vormt een groot risico voor ondernemers van een MKB.

LEES VERDER
Uitbreiding SUP-wetgeving
19 september 2022

Uitbreiding SUP-wetgeving

Vanaf 1 juli 2023 gaat de volgende fase van de SUP-wetgeving in.

LEES VERDER
Partner in beeld - Breustedt
6 september 2022

Partner in beeld - Breustedt

Iedere maand lichten wij een Xandrion leverancier voor u uit. Deze maand is dat Breustedt Chemie.

LEES VERDER
Uw aansprakelijkheidsverzekering
27 juli 2022

Uw aansprakelijkheidsverzekering

Welke risico's loopt u als hospitality- en leisure ondernemer?

LEES VERDER