Partner in beeld - Breustedt

Iedere maand lichten wij een Xandrion leverancier voor u uit. Deze maand is dat Breustedt Chemie.

Iedere maand lichten wij een Xandrion leverancier voor u uit. Deze maand is dat Breustedt Chemie. Deze chemicaliënspecialist is al bijna 20 jaar dé Xandrion leverancier op het gebied van industriële chemicaliën. Inmiddels kopen ruim 200 deelnemers hun zwembadchemicaliën, zoals chloor en zout, in via dit raamcontract.

Breustedt is in 1933 gestart met het distribueren van industriële chemicaliën. In de loop der jaren hebben zij zich onder andere gespecialiseerd in de belevering van openbare zwembaden, vakantieparken, hotels en wellnesscentra. Naast het leveren van de chemicaliën, kan Breustedt ook het mengen, oplossen of verdunnen van chemicaliën en de opslagruimte voor chemische producten verzorgen.
 
Veiligheid & duurzaamheid
Een chemisch bedrijf wordt vaak geassocieerd met veiligheidsrisico’s en brandgevaar. Het in 2013 geopende bedrijfspand van Breustedt Chemie laat gelukkig het tegenovergestelde zien. Veiligheid en duurzaamheid hebben hier topprioriteit.
 
Het pand, dat in Apeldoorn is gevestigd, is voorzien van brandwerende wanden en dakplaten, zodat de constructies bij een eventuele brand intact blijven. Door toepassing van cellenbeton veroorzaakt het vuur geen gaten of scheuren in de betonnen wandplaten. Het gebouw bestaat verder uit veel glas om zo duidelijk mogelijk te laten zien wat er binnen gebeurt.

Zwaartekracht als energiebron
Een bijzonder onderdeel van het pand is de hellingbaan en het dek van de afvulhal. Deze wordt gebruikt voor de aanvoer van chemicaliën en leidt de tankauto’s naar het dak van de productiehal. Daar worden de chemische stoffen via een vrije val in de opslagtanks gestort en wordt zwaartekracht als het ware als duurzame energiebron ingezet. Er is geen pomp meer nodig om de chemicaliën vanuit de tankauto’s omhoog te pompen. Een mooi groen en duurzaam alternatief.

LAATSTE NIEUWS

Kenniscentrum Xandrion

Hier vindt u onze laatste nieuwtjes, persberichten, persoonlijke blogs van onze medewerkers en meer.

Bonus op FrieslandCampina plantaardig
31 mei 2023

Bonus op FrieslandCampina plantaardig

Scherpe inkoopcondities op Friesche Vlag Barista Haver & Chocomel Plantaardig.

LEES VERDER
Energiebesparingstips van C-mark
23 mei 2023

Energiebesparingstips van C-mark

Met deze tips van C-mark kunt u energie besparen & legionellabesmetting in drink- en warmwatertapinstallaties voorkomen.

LEES VERDER
Top deal met Kraft Heinz
10 mei 2023

Top deal met Kraft Heinz

Mooi nieuws! Ons raamcontract met Kraft Heinz Foodservice is aanzienlijk aangescherpt en t/m eind 2025 verlengd.

LEES VERDER
Afbeelding met semi ondergrondse containers
13 april 2023

3 tips om afvalscheiding te stimuleren

Stimuleer uw gasten afval te scheiden met deze 3 tips van Van Happen.

LEES VERDER
Op stap met een inkoopadviseur
11 april 2023

Op stap met een inkoopadviseur

Benieuwd naar onze werkwijze en hoe wij ondernemers ontzorgen bij inkoopzaken?

LEES VERDER
Statiegeld op blik
5 april 2023

Statiegeld op blik

Sinds 1 april is de statiegeldverplichting uitgebreid met statiegeld op blikverpakkingen.

LEES VERDER
Maatwerk personeelsoplossingen
7 maart 2023

Maatwerk personeelsoplossingen

Partycenter Silverstone werkt inmiddels al 3 jaar tevreden samen met Jigler.

LEES VERDER
Wel of geen tegemoetkoming energie?
1 maart 2023

Wel of geen tegemoetkoming energie?

Komt u in aanmerking voor de TEK? Vanaf 21 maart 09.00 uur gaat de TEK open.

LEES VERDER
Boels contract aangescherpt & verlengd
28 februari 2023

Boels contract aangescherpt & verlengd

Boels keeps you going. Dit jaar profiteren Xandrion deelnemers van nóg scherpere condities op al het verhuurmateriaal bij Boels.

LEES VERDER
Dé verzekering voor golf accommodaties
8 februari 2023

Dé verzekering voor golf accommodaties

Klap heeft exclusief voor Xandrion de Golf Accommodatie Pakketpolis ontwikkeld.

LEES VERDER
Maak kennis met Pasqunel
8 februari 2023

Maak kennis met Pasqunel

Ons inkoopadvies team heeft er weer een enthousiaste collega bij: Pasqunel van Schaik.

LEES VERDER
Aanscherping SUP-regelgeving
31 januari 2023

Aanscherping SUP-regelgeving

De regels voor het eenmalig gebruik van kunststofproducten zijn verder aangescherpt.

LEES VERDER
Besparen op verborgen energiekosten
24 januari 2023

Besparen op verborgen energiekosten

Heeft u inzicht in uw verborgen energiekosten? Fit Our Future licht een aantal voorbeelden toe.

LEES VERDER
Besparen op plantaardig vlees
18 januari 2023

Besparen op plantaardig vlees

Met ingang van 1 januari jl. ook besparen op de plantaardige producten van Vivera.

LEES VERDER
Top deal op personeelsbeheer
4 januari 2023

Top deal op personeelsbeheer

Onlangs hebben wij onze samenwerking met Jigler met 3 jaar verlengd én nog verder aangescherpt.

LEES VERDER